WATTHEPOOP
WATTHEPOOP
02-11-2020
Chemistry
contestada
take it oop
OOOOOOOOOOOOOOOOOOF
Respuesta :
ThisisKenzie
ThisisKenzie
02-11-2020
Which is better
oop?
Or oof?
I personally use oof a lot more :D
Answer Link
SaitamaOP
SaitamaOP
02-11-2020
If you use “oof” still, you are most likely in middle or elementary school. It is gross imo.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 34+ )
Otras preguntas
A. Rice costs $1.33 per kilogram. How much will 1.3 kg of rice cost? B. Milk costs $.71 per liter. How many liters can you buy with $3.00 C. How are part (a) a
What is this answer?10y=360°
I need help writing a 5 paragraph persuasive essay. The topic is: Agree/Disagree, stories with Suprise endings using situational irony is the best. I agree, but
tanisha ran 3/5 of a 26 mile race in 3.2 hours.if she ran at a constant rate,what was her speed in miles per hour?
England won respect from others countries because the Spanish Armada was defeated.Answer True False
A car travels at 65 miles per hour. Going through construction, it travels at 3/5 this speed. Write this fraction as a decimal and find the speed
What's needed to know Right now we are doing unit 1 which is about tensions in ropes and weight and stuff about newtons. We are taking a test tomorrow and I st
The cost of living last year went up 7%. Fortunately, Alice Swanson got a 7% raise in her salary from last year. This year she's earning $42,805. How much did s
If five slices of pizza cost $5.50, how much do two slices cost? Ten slices? Half a slice ?
What was the original goal of the Framers when they met at Independence Hall? How did that goal change?