RainahJackson
RainahJackson
03-12-2020
Mathematics
contestada
Really need help with this problem?
Respuesta :
Cludy2206
Cludy2206
03-12-2020
Answer:
6,400
Step-by-step explanation:
I finished I-Ready I dont do it anymore its easy
Answer Link
helen2000
helen2000
03-12-2020
the answer will be 6,400
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 66+ )
Otras preguntas
What happens to earnings in a cooperative?
At the market, almonds cost $0.51 per ounce. How much does a bag of almonds cost if it weighs 1.6 ounces?
85 POINTS!!!!!! Describe the graph of y = -|x + 4| - 5. 9(For 85 points it should at least be a sentence or two)
It costs $2.50 to rent bowling shoes. Each game costs $2.25. You have $9.25. Write and solve an equation to find out how many games you can bowl.
A watermelon weighs 4.2 kg and a pumpkin weighs 2 kg 250g Express the total weight of the items in kilograms. (30 points
Which decimal below is equivalent to 5/9?
5. What metaphor did Las Casas use to describe the natives and where does this metaphor come from?
Right triangle abc is on a coordinate plane. segment ab is on the line y = 2 and is 6 units long. point c is on the line x = −3. if the area of δabc is 6 square
How did the terrain of Bunker Hill assist the Patriots in their battle against Britain?
Can someone help me out with this question fast!?!?!