Miley went to the store with a $10 bill. She went to get 8 jumbo dill pickles for her family. If she spent the whole $10, what was the cost of each jumbo dill pickle?
NO WORK, NO CREDIT !

Respuesta :

Answer:

1.25

Step-by-step explanation:

you divide 10 by 8

add me as braillieset please