Respuesta :
Answer:
- ≈$2.33
- $2.50
- $2.25
- 24 cupcakes/$54
Step-by-step explanation:
Answer:
$2.33
$2.50
$2.25
24 cupcakes/$54
Step-by-step explanation:
Answer:
Step-by-step explanation:
Answer:
$2.33
$2.50
$2.25
24 cupcakes/$54
Step-by-step explanation: