cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 93+ )
Otras preguntas
Select the correct answer. Is the boxed word a SUBJECT or a VERB? Will we need our driver's licenses for the application? OA. Subject OB. Verb
a container is filled with liquid. The depth of the liquid is 60 cm .If it is exerting a pressure of 2000 Pa, calculate the density of the liquid. the answer is
Fix the two words that are used incorrectly. So your relocating to Houston Bill exclaimed The Chus live in Houston and their wonderful hosts I'm sure they'd hel
i need help with math
Compose a poem and prayer to the Holy Spirit for its constant prescense in out lives.
Write a word problem with 1/2 as the dividend and 3 as the divisor. Then find the quotient.
HELP ME PLEASE I WILL BE OH SO GRATEFUL
help me with this plz
how can ugbs help people balance their needs for housing and jobs with the need of the environment
help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee please brainliest for the first answer